FURNITURE / Tables / Moon table 9693159

nr 969 3159

MOON TABLE

2 parts, 1880s, diameter: 117, height: 76 cm, wear.

2 delar, 1880-tal, diameter: 117, höjd: 76 cm

Condition: slitage

1000

SEK 1000

Monday June 29 2015
at 20:14:53